Systemy Monitoringu-kamery

Sprawny monitoring 24 godziny na dobę

Monitoring Dla Firmy i Domu

Sprawdzone rozwiązania

Systemy monitoringu kamery Adash System
Specjalizujmy się w montowaniu telewizji przemysłowej, inaczej zwanej CCTV (monitoring wizyjny realizowany przez kamery) na terenie Kielc oraz województwa świętokrzyskiego. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. Dzięki nam możesz monitorować swoje mienie, a dzięki temu nie dopuścić do kradzieży, włamań czy innych szkód, jakie mogłyby się przytrafić. W dzisiejszej rzeczywistości telewizja przemysłowa to już standard i każda firma, która chce się zabezpieczyć przed niepożądaną sytuacją powinna poważnie o tym pomyśleć.

W skład monitoringu wchodzą rejestratory cyfrowe, kamery i akcesoria. Być może nie zdajesz sobie sprawy, że telewizja przemysłowa jest obecna niemal wszędzie. Być może nie zwróciłeś na to uwagi w takich obiektach jak centra handlowe, ulice miast, place, duże markety, autobusy czy nawet przychodnie. Każdy dba, aby mienie nie zostało poddane aktom wandalizmu.

“Nasze kamery dbają o Twoje bezpieczeństwo”

Montaż kamer w Kielcach

Satysfakcja gwarantowana

Umożliwiamy Ci korzystanie z najlepszych systemów monitoringu wizyjnego. Dzięki nam możesz nie tylko mieć dostęp do obrazu z kamer, ale także może on zostać zapisany. Jest to niesamowicie duże ułatwienie. Rejestratory przemysłowe dają taką możliwość. Jako firma Adash, specjalizująca się w rozwiązaniach związanych z montowaniem telewizji przemysłowej stawiamy także na profesjonalne doradztwo naszym Klientom. Dzięki temu mogą być oni zadowoleni z zainstalowanych rozwiązań, które w sposób kompleksowy odpowiadają ich oczekiwaniom.

01

Montaż systemów

Oferujemy montaż najnowszych i sprawdzonych systemów monitoringu

02

Serwis

Wykonujemy diagnozę i naprawy dowolnej instalacji klienta

03

Utrzymanie

Oferujemy stały nadzór nad insytalacjami monitoringu wizyjnego

"możliwość monitoringu telewizji CTTV przy pomocy najnowszych rozwiązań"

Usługi montażu kamer i telewizji CTTV oferujemy na terenie Kielc oraz województwa świętokrzyskiego.