Monitoring

Monitoring dla firmy i domu

Specjalizujmy się w montowaniu telewizji przemysłowej, inaczej zwanej CCTV. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. Dzięki nam możesz monitorować swoje mienie, a dzięki temu nie dopuścić do kradzieży, włamań czy innych szkód, jakie mogłyby się przytrafić. W dzisiejszej rzeczywistości telewizja przemysłowa to już standard i każda firma, która chce się zabezpieczyć przed niepożądaną sytuacją powinna poważnie o tym pomyśleć.

W skład monitoringu wchodzą rejestratory cyfrowe, kamery i akcesoria. Być może nie zdajesz sobie sprawy, że telewizja przemysłowa jest obecna niemal wszędzie. Być może nie zwróciłeś na to uwagi w takich obiektach jak centra handlowe, ulice miast, place, duże markety, autobusy czy nawet przychodnie. Każdy dba, aby mienie nie zostało poddane aktom wandalizmu.

Montaż i doradztwo

Umożliwiamy Ci korzystanie z najlepszych systemów monitoringu wizyjnego. Dzięki nam możesz nie tylko mieć dostęp do obrazu z kamer, ale także może on zostać zapisany. Jest to niesamowicie duże ułatwienie. Rejestratory przemysłowe dają taką możliwość. Jako firma Adash, specjalizująca się w rozwiązaniach związanych z montowaniem telewizji przemysłowej stawiamy także na profesjonalne doradztwo naszym Klientom. Dzięki temu mogą być oni zadowoleni z zainstalowanych rozwiązań, które w sposób kompleksowy odpowiadają ich oczekiwaniom.

Zabezpiecz swoje mienie!

Warto mieć świadomość, że decyzja związana z zamontowaniem monitoringu to same korzyści, które – przede wszystkim – wiążą się z ograniczeniem aktów wandalizmu, który zostaje w takim przypadku zredukowany nawet o 90%. Możesz mieć pewność, że takie działania skutecznie odpędzą złodziei, ale także chuliganów lub inne niepożądane osoby, które byłyby zainteresowane zdewastowaniem lub przywłaszczeniem sobie Twojego mienia!

Spokój i bezpieczeństwo

Monitoring to także poczucie bezpieczeństwa. Śpisz spokojniej, gdy jesteś pewien, że Twój majątek – zarówno prywatny, jak i firmowy jest dobrze chroniony. Zakładając monitoring w miejscu swojego zamieszkania dbasz także o dobro swojej rodziny i chronisz tych, których kochasz. W budynkach dzielonych z innymi lokatorami monitoring wpływa na poprawę jakości współżycia społecznego – sąsiedzi częściej decydują się na dbanie o wspólny porządek.

Trzcianki 102, Sitkówka Nowiny
26-052 Nowiny / k. Kielc
Napisz do nas:
biuro@adash.pl
Zadzwoń do nas:
+48 697 593 509
ADASH SYSTEM
Profesjonalne systemy zabezpieczeń
Montaż systemów alarmowych i monitoringujest naszą pasją. Dlatego właśnie profesjonalizm jest czymś oczywistym. Chcemy, aby nasi Klienci czuli, że nasza praca daje pełnię możliwości, jakie chcieli osiągnąć. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Słuchamy naszych Klientów i działamy według tego, co chcą osiągnąć i na czym im najbardziej zależy.
© Copyrights 2018 ADASH SYSTEM – Wszystkie prawa zastrzeżone.