k2

Monitoring wizyjny dla domu w Kielcach

Monitoring domu jednorodzinnego, a potrzeba bezpieczeństwa

            Według piramidy Maslowa bezpieczeństwo jest jedną z najważniejszych potrzeb w naszym życiu, zaraz po zaspokojeniu podstawowych potrzeb naszych ciał. Dom to nasza ostoja, która pozwala cieszyć się ciepłem więzi rodzinnych, naładować akumulatory. W dzisiejszych czasach, kiedy rozwój technologii wyprzedza nasze myśli monitoring domu staje się doskonałym sposobem by czuć się bezpiecznie.

            Głównym zadaniem monitoringu domowego (zestawu kamer) jest ochrona naszej rodziny oraz mienia przed dostępem do niego niepowołanych osób. Monitoring daje możliwość szybkiej reakcji na wypadek stwierdzenia próby włamania, wypadku, pożaru, nieodpowiedniego zachowania domowego pupila. Domy jednorodzinne są najbardziej narażone na kradzieże i włamania w okresie wakacyjnym, kiedy zostają pozostawione bez opieki. Monitoring domu jednorodzinnego pozwala cieszyć się komfortem psychicznym z każdego miejsca na świecie o każdej porze dnia i nocy dzięki najprostszym rozwiązaniom domowych sieci internetowych WiFi.

Zalety posiadania kamer do monitoringu domu

            Zakup i instalacja kamer wewnętrznych jak i zewnętrznych w Kielcach w naszych domach pozwala mieć stały wgląd w to, co dzieje się podczas naszej nieobecności w czasie wakacyjnych podróży, codziennych wyjść do pracy, a nawet najzwyklejszych zakupów.

Która kamera będzie dla mnie najlepsza?

            Tutaj na pierwszy plan wychodzą kamery z funkcją WiFi, które są wręcz stworzone dla potrzeb domów jednorodzinnych. Co najlepsze, są to bardzo małe, trudne do wykrycia dla osób postronnych urządzenia, a można je zainstalować właściwie wszędzie. Nie wymagają dodatkowego okablowania, ingerencji w elewacje, dodatkowych remontów, przebudowań, czy zmian wnętrza. Pojedynczą kamerę, lub cały zestaw kamer bezprzewodowych wystarczy umieścić w wybranym przez nas miejscu i podłączyć je z dostępną siecią WiFi. Urządzenia będą przesyłały obraz na nasz komputer, tablet lub smartfon. Więcej na temat kamer możesz dowiedzie się od naszych specjalistów od montażu systemów monitoringu wizyjnego CTTV z województwa świętokrzyskiego..

Cena monitoringu domu jednorodzinnego w Kielcach. Jakiego zestawu kamer potrzebuję?

            Wybrany przez nas zestaw kamer do monitoringu w Kielcach stanowi zespół naczyń połączonych naszej sieci bezpieczeństwa, której mózgiem jest rejestrator. To on wysyła obraz na wybrane przez nas urządzenie oraz zapisuje go na wybranych nośnikach, takich jak dyski twarde i karty SD.

            Największym atutem gotowego zestawu jest to, że jest o wiele tańszy niż zakup każdej kamery osobno. Ponadto zestaw jest już skonfigurowany pod rejestrator i nie wymaga dodatkowej wiedzy technicznej od właściciela.

Zestaw kamer do monitoringu domu to przemyślana inwestycja, która się zwróci

            Wydatek na jedną kamerę do domu waha się od 150 zł do 800 zł za sztukę. Cena jest tutaj wyznacznikiem jakości samego sprzętu jak i jakości obrazu z monitoringu. Wszystko zależy wyłącznie od naszych potrzeb. Podstawowe zestawy do monitoringu domowego posiadają już od czterech kamer i rejestrator włącznie. Bardziej rozbudowane zestawy mają już osiem kamer (lub więcej). Musimy także pamiętać o wyborze dobrej firmy instalującej kamery.

udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest