Fotowoltaika

Tania energia słoneczna

Nowoczesne instalacja fotowoltaiczne

Profesjonalna instalacja i markowe produkty

adash system panele fotowoltaika
Nasze rozwiązania z dziedziny fotowoltaiki oferujemy w Kielcach oraz całym woj. świętokrzyskim. Fotowoltaika to proces wytwarzania energii elektrycznej z darmowego promieniowania słonecznego. Obecnie rozwój fotowoltaiki następuję bardzo dynamicznie, a słońce stanowi trzecie co do wielkości źródło energii odnawialnej na świecie. Energia słoneczna może być wykorzystywana do zasilania niewielkich urządzeń przenośnych, takich jak kalkulatory czy zegarki, lamp i sygnalizacji drogowych oraz parkometrów, a także do ogrzewania pomieszczeń oraz podgrzewania wody w budynkach mieszkalnych. Każdy z nas może czerpać korzyści z naturalnego źródła energii także do zasilenia swoich urządzeń domowych wychodząc naprzeciw postępującej degradacji środowiska naturalnego oraz stale rosnącym cenom prądu.

“Panele fotowoltaiczne to przyszłość energii”

Fotowoltaika dla domu i firmy w Kielcach

Sprawdzone rozwiązania

Fotowoltaika dla domu to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej posiadaczy domów jednorodzinnych. Dzięki, instalacji fotowoltaicznej można zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Dodatkowo decydując się na fotowoltaikę otrzymujemy prąd w 100% ekologiczny, pochodzącego z odnawialnego źródła jakim jest słońce.

Instalacje fotowoltaiczne to także coraz częstsza inwestycja w przypadku firm. To właśnie firmy najbardziej odczuwają koszty związane z energią i często to jeden z głównych kosztów ich działalności. Dlatego coraz częściej decydują się na odnawialne źródła energii. 

Dodatkowym atutem jest możliwość pozyskania dofinansowania do paneli słonecznych co sprawia, że koszt ich montażu jest znacznie mniejszy dzięki czemu instalacja zwraca się znacznie szybciej. 

01

Montaż systemów

Oferujemy montaż najnowszych i sprawdzonych systemów energii solarnej

02

Serwis

Wykonujemy diagnozę i naprawy dowolnej instalacji klienta

03

Utrzymanie

Oferujemy stały nadzór nad instalacjami fotowoltaicznymi

"bezpieczne i bardzo trwałe systemy solarne "

Pełna oferta paneli fotowoltaicznych na stronie