Sieci przewodowe i bezprzewodowe

Bezpieczny dostęp do sieci

Instalacje sieci przewodowych i bezprzewodowych w Kielcach

Sprawdzone rozwiązania

sieci lan adash system
Jako firma Adash zajmujemy się profesjonalnym wykonywaniem instalacji sieci LAN miedzianych i światłowodowych w budynkach zarówno  przemysłowych, jak i w małych firmach, obiektach użyteczności publicznej, czy innych budynkach  jednorodzinnych na użytek prywatny na terenie Kielc oraz województwa świętokrzyskiego. Mamy doświadczenie w tej dziedzinie, a co za tym idzie proponujemy jedynie rozwiązania sprawdzone, dobrze funkcjonujące, które posiadają wszystkie aktualne certyfikaty, a Klient może na nich polegać i cieszyć się z ich użyteczności na co dzień.

“bezpieczne sieci internetowe”

Kompleksowe usługi

Satysfakcja gwarantowana

Najważniejsze instalacje
 

Warto wiedzieć, że do najbardziej popularnych, a zarazem najistotniejszych instalacji teleinformatycznych należą: sieci bezprzewodowe WiFi, sieci oraz przyłącza telefoniczne, sieci strukturalne światłowodowe czy sieci strukturalne miedziane cat. 5, 6, 7.

Konserwacja podstawą długiego, bezproblemowego działania
 

Oprócz samego montażu instalacji dbamy także o konserwację i regularne przeglądy instalacji strukturalnych, które już istnieją w danym budynku. Wszystko po to, aby Klient mógł czuć się bezpiecznie, a praca jego i jego pracowników przebiegała bez najmniejszych problemów, zgodnie ze wszystkimi standardami.

01

Instalacje sieciowe

Oferujemy montaż najnowszych i sprawdzonych systemów sieciowych

02

Serwis

Wykonujemy diagnozę i naprawy dowolnej instalacji klienta

03

Utrzymanie

Oferujemy stały nadzór nad instalacjami alarmowymi

"Sprawny alarm to straszak przed potencjalnymi naruszeniami bezpieczeństwa"