Instalacje sieci LAN

Sieci przewodowe i bezprzewodowe

Jako firma Adash zajmujemy się profesjonalnym wykonywaniem instalacji sieci strukturalnych miedzianych i światłowodowych w budynkach zarówno przemysłowych, jak i w małych firmach, obiektach użyteczności publicznej, czy innych budynkach wielorodzinnych oraz jednorodzinnych na użytek prywatny. Mamy doświadczenie w tej dziedzinie, a co za tym idzie proponujemy jedynie rozwiązania sprawdzone, dobrze funkcjonujące, które posiadają wszystkie aktualne certyfikaty, a Klient może na nich polegać i cieszyć się z ich użyteczności na co dzień.

Najważniejsze instalacje

Warto wiedzieć, że do najbardziej popularnych, a zarazem najistotniejszych instalacji teleinformatycznych należą: sieci bezprzewodowe WiFi, sieci oraz przyłącza telefoniczne, sieci strukturalne światłowodowe czy sieci strukturalne miedziane cat. 5, 6, 7.

Konserwacja podstawą długiego, bezproblemowego działania

Oprócz samego montażu instalacji dbamy także o konserwację i regularne przeglądy instalacji strukturalnych, które już istnieją w danym budynku. Wszystko po to, aby Klient mógł czuć się bezpiecznie, a praca jego i jego pracowników przebiegała bez najmniejszych problemów, zgodnie ze wszystkimi standardami.

Trzcianki 102, Sitkówka Nowiny
26-052 Nowiny / k. Kielc
Napisz do nas:
biuro@adash.pl
Zadzwoń do nas:
+48 697 593 509
ADASH SYSTEM
Profesjonalne systemy zabezpieczeń
Montaż systemów alarmowych i monitoringujest naszą pasją. Dlatego właśnie profesjonalizm jest czymś oczywistym. Chcemy, aby nasi Klienci czuli, że nasza praca daje pełnię możliwości, jakie chcieli osiągnąć. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Słuchamy naszych Klientów i działamy według tego, co chcą osiągnąć i na czym im najbardziej zależy.
© Copyrights 2018 ADASH SYSTEM – Wszystkie prawa zastrzeżone.