Kontrola dostępu

Sprawdzone rozwiązania

Kontrola dostępu

pełna kontrola

kontrola dostępu adash system
Jeżeli zastanawiasz się nad tym, aby w swojej firmie wprowadzić kontrolę czasu pracy bądź nawet samego dostępu do budynku – miej świadomość, że właśnie trafiłeś na profesjonalistów, którzy zajmują się montowaniem tego typu rozwiązań od lat. Jako firma Adash oferujemy najlepsze rozwiązania, które pomogą Ci w ustaleniu ile czasu Twoi pracownicy rzeczywiście spędzają w biurze oraz czy osoby niepowołane nie dostały się na teren budynku. Dzięki takim opcjom możesz ograniczyć dostęp do niektórych pomieszczeń osobom, które nie powinny w Twojej opinii tam przebywać.

“Systemy kontroli dostępu w hotelu, firmie czy banku”

Kompleksowe usługi

Satysfakcja gwarantowana

Klienci, którzy decydują się na tego typu rozwiązania, bardzo je zachwalają. Sprawiły one, że zdecydowanie poprawiła się wydajność pracy osób, które są zatrudnione. Pracodawca może także dodatkowo  wynagradzać osoby, które spędzają w miejscu pracy więcej czasu. Kolejną zaletą instalowania takich rozwiązań jest znaczne zmniejszenie ryzyka związanego z wydostaniem się poza obręb firmy tajnych, istotnych informacji lub wartościowych dla przedsiębiorstwa danych czy zasobów. Taka kontrola dostępu to też sposób na poprawienie funkcjonalności obecnie działających norm. Może ona także samodzielnie zastąpić dotychczasową formę zabezpieczeń. Gwarantujemy, że nowoczesna technologia będzie zdecydowanie wygodniejsza w użytkowaniu i da lepsze, pewniejsze zabezpieczenie i kompleksową ochronę.

Pełna integracja
 

Warto wiedzieć, że kontrola dostępu to system, który w sposób prosty można zintegrować z instalacjami, które już są obecne z firmie i dotychczas służyły zapewnianiu bezpieczeństwa. Do takich systemów można zaliczyć chociażby telewizję przemysłową inaczej zwaną CCTV czy także systemy alarmowe, a nawet te przeciwpożarowe. Dzięki pełnej integracji systemu, możesz mieć pewność, że bezpieczeństwo w Twojej firmie osiągnie maksymalny poziom. To bardzo podnosi także komfort pracy nie tylko osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, ale także innych pracowników, którzy nie muszą się martwić o czynniki zewnętrzne mogące negatywnie wpłynąć na dotychczasową formę ochrony i rozliczania czasu pracy. To duża swoboda dla wszystkich. Przełożeni mogą bez problemu ograniczać wstęp na dane tereny przedsiębiorstwa.

01

Kontrola dostępu

Oferujemy montaż najnowszych i sprawdzonych systemów kontroli dostępu

02

Serwis

Wykonujemy diagnozę i naprawy dowolnej instalacji klienta

03

Utrzymanie

Oferujemy stały nadzór nad instalacjami alarmowymi

"monitoring czasu pracy dzięki systemowi kontroli dostepu"