Adash System - Alarmy monitoring Kielce Świętokrzyskie

Wybierają nas klienci !

697 593 509

Nasze motto to: Niezawodność !
Adash System - Alarmy monitoring Kielce ŚwiętokrzyskieAdash System - Alarmy monitoring Kielce Świętokrzyskie

Wideo-domofony IP

Wraz z zaawansowanym rozwojem systemów teletechnicznych w ostatnim czasie rozwinięto również branżę wideo-domofonów, których wykorzystanie wygląda podobnie jak w przypadku monitoringu!

Adash System - Wideofony IP wideodomofony Kielce Świętokrzyskie

Główną zaletą tego typu wideo-domofonów jest możliwość zdalnego sterowania, będąc w zupełnie innym miejscu, mając tylko i wyłącznie połączenie internetowe.

Zastosowanie:

  • Domy jednorodzinne,
  • Małe i średnie firmy,
  • Obiekty rozproszone,
  • Biurowce.

Wykonanie instalacji domofonowej w oparciu o technikę IP otwiera przed nią zupełnie nowe możliwości, m.in. przekierowanie rozmowy z domofonu na telefon komórkowy i dostęp do jego wszystkich funkcji (rozmowa, otwieranie drzwi, podgląd obrazu z kamery) przez aplikację na smartfonie (Andorid, iOS).

Obraz z kamer IP może być na żywo wyświetlany na panelu wewnętrznym domofonu. Z kolei obraz z kamery wideodomofonu może być przetwarzany przez rejestrator sieciowy.

W budynkach należących do małych i średnich firm bardzo istotne jest aby osoby nieupoważnione nie miały dostępu do niektórych pomieszczeń (np. magazyn czy pomieszczenia biurowe). Pracownicy często korzystający z tych pomieszczeń powinni mieć do nich szybki i wygodny dostęp. System ten może częściowo zastąpić kontrolę dostępu.

  • rejestracja godziny wejścia i wyjścia na teren obiektu – każdy z pracowników ma przypisaną swoją kartę, program zapisuje godzinę otworzenia drzwi przy użyciu każdej z kart ,
  • archiwizacja godziny połączenia wraz ze zdjęciem osoby dzwoniącej oraz z informacją, czy drzwi zostały otwarte,
  • możliwość wysłania krótkich wiadomości tekstowych na każdy z paneli wewnętrznych domofonu.


Do centralnego zarządzania systemem domofonów jest stosowany program umożliwiający on m.in. archiwizację daty i godziny połączeń wraz ze zdjęciem dzwoniącego czy rejestrację godziny otworzenia drzwi przy użyciu kart RFID.