Adash System - Alarmy monitoring Kielce Świętokrzyskie

Wybierają nas klienci !

697 593 509

Nasze motto to: Niezawodność !
Adash System - Alarmy monitoring Kielce ŚwiętokrzyskieAdash System - Alarmy monitoring Kielce Świętokrzyskie

O Nas

Adash System - Wizytówka Kielce Świętokrzyskie

Od początku konsekwentnie i z sukcesami budujemy pozycję solidnego dystrybutora i instalatora systemów security w Polsce. Staramy się zapewnić szeroki asortyment urządzeń telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, a także central telefonicznych oraz rejestratorów rozmów. Dzięki temu potrafimy stworzyć integralny system odpowiedni dla wymagań i potrzeb każdego z Naszych klientów.

Od dłuższego czasu oferujemy z powodzeniem Nasze produkty na portalach aukcyjnych oraz za pośrednictwem sklepu internetowego zdobywając doświadczenie w e-commerce i współpracy z firmami kurierskimi.


Przez kilkanaście ostatnich lat działając prężnie na lokalnym i ogólnopolskim rynku, postanowiliśmy rozpocząć sprzedaż internetową za pośrednictwem sklepu internetowego www.sklep.adash.pl Zdążyliśmy wyrobić sobie renomę, na której teraz możesz polegać!
Zapraszamy do współpracy zarówno przedsiębiorstwa jak i klientów indywidualnych.

Nie możemy sobie pozwolić na reklamacje, dlatego wykonujemy nasze prace ze staranną dokładnością. Cechuje nas rzetelność i niezawodność.

Dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania klientów. Dzięki zaangażowaniu i radom Naszych kompetentnych instalatorów i konsultantów zakupy są czystą przyjemnością.

Zajmujemy się

...w głównej mierze instalacją , sprzedażą hurtową i detaliczną systemów zabezpieczeń, monitoringiem, alarmami:
Udzielamy 24 miesięcznej gwarancji z możliwością jej przedłużenia na okres kolejnych lat.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy .

Czytaj więcej...

Dlaczego My?

Mając na uwadze pełne zadowolenie klienta, nasza firma zapewnia Państwu fachowe doradztwo, usługi wykonywane terminowo, solidnie i w atrakcyjnych cenach! Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe oraz prywatne firmy.

Zapraszamy do kontaktu

Pozostajemy do Państwa dyspozycji, zachęcając do skontaktowania się z nami i rozwiania wątpliwości. Zaproponujemy rozwiązanie idealnie dopasowane do Klienta. Czytaj więcej...