Adash System - Alarmy monitoring Kielce Świętokrzyskie

Wybierają nas klienci !

697 593 509

Nasze motto to: Niezawodność !
Adash System - Alarmy monitoring Kielce ŚwiętokrzyskieAdash System - Alarmy monitoring Kielce Świętokrzyskie

Monitoring HD Turbo

Oferujemy kompleksową obsługę klientów w zakresie monitoringu Turbo HD.


Adash System - Monitoring HD Turbo Kielce Świętokrzyskie


Można wyobrazić sobie urządzenie dostarczające obraz w jakości HD, na odległość nawet 500m, przy schemacie i okablowaniu jak w przypadku telewizji analogowej? Teraz już tak- technologia Turbo HD wchodzi właśnie na polski rynek.

Linia produktów Turbo HD bazuje na otwartym standardzie HDTVI, który zakłada połączenie wielu urządzeń i technologii w jednym systemie. Podstawowym jego założeniem jest analogowa transmisja sygnału video o rozdzielczości 1080p na odległość 500m po kablu koncentrycznym lub 200m po skrętce. Technologia wykorzystuje sygnał o niskiej częstotliwości, cechujący się wysoką odpornością na zakłócenia elektromagnetyczne. Ponadto, brak kompresji powoduje, że obraz jest przesyłany w czasie rzeczywistym. Sygnał wizyjny i dane są transmitowane w jednym przewodzie, bez konieczności zastosowania dodatkowego okablowania sterującego. Urządzenia łączone są ze sobą w technologii Plug&Play. Kamery Turbo HD wyposażono w wyjścia analogowe oraz wyjścia HD, dzięki czemu mogą być instalowane w systemach nowych oraz tych już istniejących.

Reasumując … technologia powinna zrewolucjonizować system monitoringu. Istnieje wiele firm, które założyły monitoring dosyć dawno i chciała by wymienić obecny na lepszy, bez specjalnych remontów i przebudowy. System ten pozwala na użycia kamer cyfrowych na instalacji … analogowej!!!

Jedynym minusem w tej inwestycji jest fakt, że mimo niskiej ceny kamer, ceny rejestratorów sprawiają, że system cenowo zrównuje się z tradycyjnym systemem cyfrowym.