Adash System - Alarmy monitoring Kielce Świętokrzyskie

Wybierają nas klienci !

697 593 509

Nasze motto to: Niezawodność !
Adash System - Alarmy monitoring Kielce ŚwiętokrzyskieAdash System - Alarmy monitoring Kielce Świętokrzyskie

Monitoring cyfrowy

Oferujemy kompleksową obsługę klientów w zakresie monitoringu cyfrowego.

Systemy monitoringu są kluczowym składnikiem do zapewnienia bezpieczeństwa i nadzoru mienia. Pełnią funkcję przeciwdziałającą przestępstwom i pozwalają na podejmowanie działań prewencyjnych w przypadku zagrożeń. Należy pamiętać, że dobrze zaprojektowany i skonfigurowany system może przyczynić się do rozwiązywania sporów, poprzez wykorzystanie materiału z monitoringu w postępowaniach sądowych.

Dzięki powiązaniu z technologią IP, systemy monitoringu wizyjnego są nowoczesnym składnikiem programów ochrony osób i mienia. Zastosowanie rozwiązań sieciowych przynosi ze sobą wiele nowych możliwości obsługi i zarządzania systemami CCTV zapewniając przy tym jasną, przejrzystą oraz scentralizowaną strukturę systemu. Elastyczność systemu IP umożliwia rozbudowę systemu jedno-kamerowego do systemu posiadającego kilkaset kamer wraz z zaawansowaną strukturą centrów monitorowania.

Systemy przez nas realizowane charakteryzują się wysoką jakością i tworzone są pod konkretnego klienta. Dostosowujemy je do jego indywidualnych wymagań
i potrzeb. Opieramy się na rozwiązaniach uznanych producentów rozwiązań CCTV, kierując się maksymą, że krytyczną wartością jest dla klienta bezpieczeństwo. Aby je zapewnić tworzony system musi charakteryzować się wysoką dostępnością i odpowiednią jakością przekładającą się na wytrzymałość, a także korzystną ceną.

Możliwości cyfrowych systemów monitoringu są o wiele większe od tradycyjnego, analogowego.

Obecnie dzięki zaawansowanej technologii elektronicznej oraz w połączeniu z systemami komputerowymi, monitoring cyfrowy pozwala na:.

 • przekazy internetowe, radiowe na duże odległości:
 • Adash System - Przekazy internetowe, radiowe Kielce Świętokrzyskie
 • cyfrowy zapis obrazów i danych na dysku twardym
 • Adash System - Dysk twardy WD 2TB Kielce Świętokrzyskie

  Dobieramy najszybsze dyski jakie są obecnie dostępne na rynku. Dobór odpowiedniego nośnika zapisu jest dopasowany do indywidualnych potrzeb,
  które ustalimy podczas spotkania.

 • możliwość pracy sieciowej czyli komputery pracujące w firmie i wyposażone w program mogą odbierać niezależnie obraz z kamer.
 • Podgląd może być dopasowany, do indywidualnych potrzeb klientów. np. możemy udostępnić do jednej kamery osobom z zewnątrz, a resztę dostępu ograniczyć.

 • możliwość odtwarzania plików z zapisem na niezależnym komputerze za pomocą przeglądarki WWW.
 • wyświetlanie obrazu w dowolnej kombinacji z podziałem ekranu umożliwiającym obserwację jednocześnie obrazów z różnych kamer.
 • Adash System - Obraz z różnych kamer Kielce Świętokrzyskie