Domofony i wideodomofony

Systemy domofonowe i wideodomofonowe

Obecnie każde nowoczesne obiekty wyposażone są w systemy domofonowe lub wideodomofonowe. Są one standardem, jeśli chodzie nie tylko o bezpieczeństwo czy wygodę mieszkańców, ale także komfort użytkowania samego budynku. Klienci oczekują zarówno zaawansowanych rozwiązań, które oparte są o zintegrowane systemy cyfrowe, jak takich bardziej podstawowych, klasycznych. My, jako profesjonalna firma monterska Adash – staramy się doradzać Klientom i wraz z nimi wybierać najbardziej optymalne rozwiązania, które przyczyniają się do zadowolenia osób, które powierzyły nam swoje zaufanie.

Wideodomofony - większe możliwości

Wiedz, że nawet klasyczne domofony mogą zostać dodatkowo wzbogacone o podgląd wideo, co ostatnimi czasy stało się dość popularną opcją, zjednującą sobie coraz więcej zwolenników. W nowoczesnych budynkach praktycznie niewyobrażalnym jest nieposiadanie wideodomofonu. Takie rozwiązanie wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców czy innych użytkowników lokalu i stało się obecnie standardem. Wideodomofony nowej generacji dają wiele możliwości – takich jak chociażby otwierania drzwi za pomocą kodu (specjalnego, dedykowanego, który znają osoby zamieszkujący dany lokal) lub na przykład karty magnetycznej.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Dzięki domofonowi nie tylko wpływasz na poprawę bezpieczeństwa, ale także możesz zdać się na stałą kontrolę terenu Twojej posesji lub innego obiektu. Jako specjaliści, pomagamy naszym Klientom wybierać najlepszy sprzęt, który w pełni będzie ich satysfakcjonował i spełniał swoją rolę na terenie, gdzie ma zostać zamontowany. Wybór najlepszego sprzętu jest tu kluczowy, aby uniknąć niepotrzebnych usterek. Oczywiście dzięki naszemu doświadczeniu, pomagamy w wyborze najbardziej właściwego sprzętu. Dzięki temu posiadamy bardzo wielu zadowolonych Klientów, którzy chętnie nas polecają.

Dobór najlepszego sprzętu

Bardzo ważne jest dla nas, aby już na początku współpracy zebrać potrzebne informacje o terenie czy budynku, w którym będziemy montować sprzęt. To pomaga jeśli chodzi o późniejszy dobór urządzeń i konkretnego modelu domofonu lub wideodomofonu. Dla nas bardzo ważne jest, aby zaproponować naszemu Klientowi rozwiązanie, z którego naprawdę będzie zadowolony. Zadbaj o obiekt, którego jesteś właścicielem i postaw na nowoczesne technologie!

Trzcianki 102, Sitkówka Nowiny
26-052 Nowiny / k. Kielc
Napisz do nas:
biuro@adash.pl
Zadzwoń do nas:
+48 697 593 509
ADASH SYSTEM
Profesjonalne systemy zabezpieczeń
Montaż systemów alarmowych i monitoringujest naszą pasją. Dlatego właśnie profesjonalizm jest czymś oczywistym. Chcemy, aby nasi Klienci czuli, że nasza praca daje pełnię możliwości, jakie chcieli osiągnąć. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Słuchamy naszych Klientów i działamy według tego, co chcą osiągnąć i na czym im najbardziej zależy.
© Copyrights 2018 ADASH SYSTEM – Wszystkie prawa zastrzeżone.